Hakkımızda

MYSUN RESIDENCE & EW HOTEL, butik otel konseptinde tasarlanmış 1+0 ve 1+1 dairelerden oluşan bir tesisdir. Rahat bir konaklama imkanı sunmak amacıyla dekor edilmiş daireleriyle, misafirlerimize;

               * Stüdyo Daire                     (2 Kişilik)
               * Standart Daire                  (4 Kişiye Kadar Konaklama İmkanı)
               * Spa Kuvetli Daire             ( 4 Kişiye Kadar Konaklama İmkanı)

seçenekleri ile üç ayrı konsept sunmaktayız.

 İzmir'de yaşamakla
                              İzmir'i yaşamak arasında ki fark..

 

Alternatif Konaklamada Öncüyüz
Konuklarını kişi başına ücretlendirmeden daire kiralama imkanı sunan Mysun Residence Hotel; ailelere ve şirketlere önemli ölçüde ekonomik avantajlar sunuyor. İş seyahatleri, fuar çalışmaları, hasta, akraba ve asker ziyaretlerinizde evinizin rahatlığına konfor katıyoruz. Üstelik ekonominizi de düşünüyoruz...!

"Güvenlik" Olmazsa Olmaz İlkemiz
Mysun Residence, misafirlerine güvenli konaklama sağlamak amacıyla 7/24 işleyen güvenlik çözümleri oluşturmuştur. Konaklama süresince güvenlik elamanları ve resepsiyon hizmeti ile giriş ve çıkışlar kontrol altında tutuyoruz.

"Küçük Aile" Olmamızı Avantaja Dönüştürdük
Her işletme büyüklüğü ile övünür, biz ise küçük olmamızla gurur duyuyoruz. Çünkü, misafirlerimizi, küçük ailemizin bir parçası kabul ederek hiç bir olasılığı  tesadüflere bırakmıyoruz. Temizlik, hijyen konusunda uluslar arası faaliyet gösteren tesislerle aynı şartlarda hizmet sunmayı garanti ve taahhüt ediyoruz. 

 

"Spor ve Etkinliklerle" Buluşturuyoruz
Mysun Residence Hotel, lokasyon olarak İzmir Fuar & Kültür Park'a yakınında konuşlanmıştır. Kültür Park'ın sunduğu avantajlardan faydalanın, seyahatlerinize renk katın. 

KÜLTÜR PARK YERLEŞKESİ

  • Spor amaçlı Tartan pist 
  • Yürüyüş alanları            
  • Tenis Kortları (Üyelik gerektirir) 
  • Açık Yüzme Havuzu (Üyelik gerektirir)
  • Halı Sahalar
  • Çocuklar için oyun parkları
  • "Bisim" Bisiklet kiralama (Üyelik gerektirir)